Stipriausi Lietuvoje

„Stipriausi Lietuvoje 2015“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2015“ – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Padėtis verslo rinkoje. Vėlavimas atsiskaityti būdingas visais ekonomikos ciklais. Mums, kreditų biurui Creditinfo, įmonių kreditingumas yra daugiau nei įmonės finansinė padėtis. Moki įmonė mums yra tokia, kuri suderina palankius savo finansinius rezultatus su pagarba tiekėjams ir kitiems verslo partneriams, geba ir nori valdyti atsiskaitymo procesus. Jaučiame pareigą padėti šioms įmonėms parodyti savo pranašumą prieš konkurentus. Todėl taikydami pažangiausius ekonometrinius metodus, kurie nuolat tobulinami, remdamiesi griežtais vertinimo kriterijais, suteikiame gerą kreditingumą pažyminčius sertifikatus „Stipriausi Lietuvoje 2015“.

Šie sertifikatai skirti pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2015“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2015“ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, turto areštų, sektoriaus būklės ir kitą informaciją.

Sertifikato „Stipriausi Lietuvoje 2015“ vertės:

 • Sustiprinsite partnerių pasitikėjimą Jūsų įmone tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
 • Išlaikysite patikimo partnerio įvaizdį.
 • Pabrėšite konkurencinį pranašumą.
 • Sustiprinsite savo, kaip patikimo darbdavio pozicijas.
 • Sertifikato „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2015“ vertės:

 • Sustiprinsite partnerių pasitikėjimą Jumis.
 • Pabrėšite suderintus asmeninius ir profesinius interesus.
 • Parodysite nepriekaištingą savo kredito reputaciją.

 • „Stipriausi Lietuvoje“ įmonių statistika:

  Iš viso per 2011-2013 metus sertifikavosi unikalių 2850 įmonių.
  2011 metais – 1106 įmonės.
  2012 metais – 1239 įmonės.
  2013 metais – 1474 įmonės.

  „Stipriausi Lietuvoje“ įmonių indėlis Lietuvos ekonomikai:

  Sugeneruojamos pajamos per metus – 21,5 mlrd. Lt.
  Pajamų augimas per pastaruosius 3 metus – 46%.
  Sukuriama darbo vietų – 66.000 darbuotojų.
  Darbuotojų skaičiaus augimas per pastaruosius 3 metus – 20%.